Informacja o zaawansowaniu robót II

29 września 2015

Informacja dotycząca zaawansowania robót budowlanych wykonywanych w ramach projektu pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu” realizowanego zgodnie z Programem Operacyjnym PL04 „Oszczędzanie energii i promowanie odnawialnych źródeł energii”.

Budynek A
(od strony kanału drzewnego)

Zamocowano izolację termiczną styropianu i wełny mineralnej, zatopiono siatkę elewacyjną oraz przygotowano płaszczyzny pod ułożenie warstwy wierzchniej – tynku.
(od strony podjazdu dla karetek).
Ustawiono rusztowanie w celu wykonania robót przygotowawczych pod docieplenie kolejnej ściany budynku.

Budynek B
(od strony wjazdu karetek pogotowia oraz kanału drzewnego)

Zamocowano izolację termiczną styropianu, zatopiono siatkę elewacyjną, zamontowano obróbki blacharskie – parapety oraz przygotowano płaszczyzny pod ułożenie warstwy wierzchniej – tynku.

Budynek C
(od strony wjazdu karetek pogotowia)

Budynek D
(od strony wjazdu karetek pogotowia, Stacji Dializ oraz kanału drzewnego)

Budynek G
(nad kanałem drzewnym)

Zamocowano izolację termiczną styropianu i wełny mineralnej, zatopiono siatkę elewacyjną, zamontowano obróbki blacharskie – parapety oraz przygotowano płaszczyzny pod ułożenie warstwy wierzchniej – wyprawa tynkarska finalna. Wykonano ocieplenie od spodu budynku.

Łącznik E
(od strony parkingu służbowego)

Łącznik F
(od strony budynku C oraz kanału drzewnego)

Zamocowano izolację termiczną styropianu i wełny mineralnej, zatopiono siatkę elewacyjną oraz przygotowano płaszczyzny pod ułożenie warstwy wierzchniej – wyprawa tynkarska finalna.